KONST / Litografier / Färglitografi 8906017
nr 890 6017
Roland K Nilsson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi , Roland K Nilsson (f. 1942), Poppelalléer, Piemonte, signerad 9/275, 55x40
Roland K Nilsson, född 1942 i Malmö, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 april 2014
kl 19:14:42
28/4 19:09:42
Roland K Nilsson
Läs mer om Roland K Nilsson